Frans Room (1923-2023)

Kavel 1932 Frans Room (1923-2023)
Kavel 1932. Frans Room (1923-2023)

Zeefdruk. Voorstelling van de Brandaris op Terschelling. Linksonder gesigneerd Frans Room (Wormer 1923-2023), gedateerd 2000. Oplage 60/150.

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Afmetingen 47,5 x 62,5 cm
Huidig bod € 15
Verkocht voor € 15
Vorig kavel Volgend kavel