Friese brandewijnkom

Kavel 1734 Friese brandewijnkom
Kavel 1734. Friese brandewijnkom

Een 18e eeuwse Friese brandewijnkom met gedreven decor, voorstelling van de vier seizoenen, initialen ‘AJ’ en jaartal ‘1787’. Gekeurd met het Friese keur, stadskeur Sneek, jaarletter J (1787) en meesterteken IV gekroond = Jochem Pieters van der Velde (Voet 559), werkzaam tussen 1750 en 1786.

Taxatiewaarde € 300 - € 550
Afmetingen Hoogte 7 cm, lengte 25 cm
Huidig bod € 440
Verkocht voor € 440
Vorig kavel Volgend kavel