Frits Wichard (1907-1976)

Kavel 2042 Frits Wichard (1907-1976)
Kavel 2042. Frits Wichard (1907-1976)

Schilderij, olieverf op doek. Visvijver te Bergeijk. Gesigneerd Frits Wichard (Amsterdam 1907 - Eindhoven 1976)

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Huidig bod € 15
Verkocht voor € 15
Vorig kavel Volgend kavel