Harry van Dongen (1909)

Kavel 1960 Harry van Dongen (1909)
Kavel 1960. Harry van Dongen (1909)

Schilderij, olieverf op paneel 25 x 20 cm in zwarte profiellijst 34,5 x 29 cm. Bomschuit op het strand met twee figuren. Rechtsonder gesigneerd Harry van Dongen (1909)

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Huidig bod € 170
Verkocht voor € 170
Vorig kavel Volgend kavel