Hendrik de Groot (1872-1967)

Kavel 1922 Hendrik de Groot (1872-1967)
Kavel 1922. Hendrik de Groot (1872-1967)

Schilderij, olieverf op doek. Portret van een vrouw omringd door bloemen. Rechtsonder gesigneerd Hendrik de Groot (Havelte 1872 - Vries (Zuidlaren) 1967). Met op spierraam opschrift 'Ter herinnering aan familie Ds. de Groot 27 februari '30'.

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen 34 x 25 cm, lijst 32,5 x 41,5 cm
Huidig bod € 10
Verkocht voor € 10
Vorig kavel Volgend kavel