Hendrik Jan ten Cate (1867-1955)

Kavel 1915 Hendrik Jan ten Cate (1867-1955)
Kavel 1915. Hendrik Jan ten Cate (1867-1955)

Schilderij, olieverf op doek. Boslandschap met vrouw op zandpad. Rechtsonder gesigneerd Hendrik Jan ten Cate (Zuthphen 1867 – Den Haag 1955)

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen 36 x 54 cm in vergulde lijst 53,5 x 72 cm.
Huidig bod € 30
Verkocht voor € 30
Vorig kavel Volgend kavel