Hendrik Mauritz Hozee (1894-1961)

Kavel 2055 Hendrik Mauritz Hozee (1894-1961)
Kavel 2055. Hendrik Mauritz Hozee (1894-1961)

Schilderij, olieverf op schilderskarton. In vergulde profiellijst. Stilleven met sojakruikje, cachepot en asbak. Rechtsonder gesigneerd Hendrik Mauritz Hozee (1894-1961)

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen 19 x 28 cm, lijst 28,5 x 37,5 cm
Huidig bod € 220
Verkocht voor € 220
Vorig kavel Volgend kavel