Henk Munnik (1912-1997)

Kavel 2050 Henk Munnik (1912-1997)
Kavel 2050. Henk Munnik (1912-1997)

Schilderij, olieverf op doek. Bloemstilleven in een Middeleeuws steengoed kruikje. Linksonder gesigneerd (Andries) Henk Munnik (Middelburg 1912 – Den Haag 1997).

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen 67 x 47,5 (lijstmaat 78,5 x 58,5 cm)
Huidig bod € 35
Verkocht voor € 35
Vorig kavel Volgend kavel