H.M. Horrix (1845-1923)

Kavel 1728 H.M. Horrix (1845-1923)
Kavel 1728. H.M. Horrix (1845-1923)

Schilderij, olieverf op paneel. Boerin bij de boerderij. Rechtsonder gesigneerd Hendrikus Matheus Horrix (Den haag 1845 - 1923)

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen 26,5 x 35,5 cm
Huidig bod € 70
Verkocht voor € 70
Vorig kavel Volgend kavel