Hollandse School 20e eeuw - Kostverloren vaart Amsterdam

Kavel 1935 Hollandse School 20e eeuw - Kostverloren vaart Amsterdam
Kavel 1935. Hollandse School 20e eeuw - Kostverloren vaart Amsterdam

Inkttekening op papier, 'Kostverloren vaart' te Amsterdam. Linksonder gesigneerd

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen 23 x 31 cm, lijst 43 x 50 cm
Huidig bod € 70
Verkocht voor € 70
Vorig kavel Volgend kavel