Hollandse School 20e eeuw

Kavel 1901 Hollandse School 20e eeuw
Kavel 1901. Hollandse School 20e eeuw

Schilderij, olieverf op board 26,5 x 31 cm. Vrouw met hoed in de tuin. Ongesigneerd, Hollandse School 20e eeuw

Taxatiewaarde € 70 - € 10
Huidig bod € 35
Verkocht voor € 35
Vorig kavel Volgend kavel