Ids Wiersma (1878-1965)

Kavel 1811 Ids Wiersma (1878-1965)
Kavel 1811. Ids Wiersma (1878-1965)

Ets, 'Dokkumer Ee bij Bartlehiem'. Rechtsonder gesigneerd Ids Wiersma (Brantgum 1878 - Dokkum 1965)

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen 31,5 x 19 cm, lijstmaat 35,5 x 49,5 cm
Huidig bod € 95
Verkocht voor € 95
Vorig kavel Volgend kavel