J. Schaap

Kavel 2010 J. Schaap
Kavel 2010. J. Schaap

Schilderij, olieverf op doek. Visser zittend op een bankje. Rechtsonder gesigneerd J. Schaap

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Afmetingen 40 x 30 cm, lijst 48 x 38 cm
Startbod
Vorig kavel Volgend kavel