J.A. van Royen

Kavel 1711 J.A. van Royen
Kavel 1711. J.A. van Royen

Schilderij, olieverf op doek. Boerderij aan het Damsterdiep. Ongesigneerd werk van J.A. van Royen, ca. 1940.

Taxatiewaarde € 250 - € 350
Afmetingen 50 x 40 cm
Huidig bod € 100
Verkocht voor € 100
Vorig kavel Volgend kavel