Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994)

Kavel 1859 Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994)
Kavel 1859. Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994)

Aquarel op papier. Boom in landschap. Rechtsonder gesigneerd Jeanne Bieruma Oosting (Leeuwarden 1898 – Almen 1994)

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen 44 x 57 cm
Huidig bod € 190
Verkocht voor € 190
Vorig kavel Volgend kavel