Jelle Troelstra (1891-1979)

Kavel 1952 Jelle Troelstra (1891-1979)
Kavel 1952. Jelle Troelstra (1891-1979)

Schilderij, olieverf op doek. Zeilpraam in de haven. Rechtsonder gesigneerd Jelle Troelstra (Leeuwarden 1891 - Amersfoort 1979), gedateerd 1919

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen 39 x 43,5 cm
Startbod
Vorig kavel Volgend kavel