Johan Hemkes (1894-1988) 2x

Kavel 2068 Johan Hemkes (1894-1988) 2x
Kavel 2068. Johan Hemkes (1894-1988) 2x

Lot van twee etsen: één getiteld 'Oan é Sedyk', nummer 15/100, rechtsonder gesigneerd Johan Hemkes (Schalsum 1894 - Bilthoven 1988) en gedateerd 1978. De ander getiteld 'Zoutsloot Harlingen', tevens rechtsonder gesigneerd Johan Hemkes en gedateerd 1928.

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen 8 x 14 cm en 20,5 x 32 cm (binnenmaat)
Huidig bod € 55
Verkocht voor € 55
Vorig kavel Volgend kavel