Joop Kloek (1912-1992)

Kavel 1983 Joop Kloek (1912-1992)
Kavel 1983. Joop Kloek (1912-1992)

Schilderij, olieverf, marouflé. Gezicht op Firenze. Rechtsonder gesigneerd Joop Kloek (Oudelande 1912 - Zwolle 1992), gedateerd 1970.

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen 65 x 90 cm, lijst 69 x 94 cm
Huidig bod € 10
Verkocht voor € 10
Vorig kavel Volgend kavel