Josef Adam (1883-1953)

Kavel 1866 Josef Adam (1883-1953)
Kavel 1866. Josef Adam (1883-1953)

Schilderij, olieverf op doek in vergulde profiellijst. Herberg met figuren. Rechtsonder gesigneerd Josef Adam (1883 – 1953).

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen 60 x 80 cm
Huidig bod € 50
Verkocht voor € 50
Vorig kavel Volgend kavel