Kees Slegt (1946)

Kavel 1958 Kees Slegt (1946)
Kavel 1958. Kees Slegt (1946)

Zeefdruk, 26,5 x 39 cm. Abstracte voorstelling. Rechtsonder gesigneerd Kees Slegt (Amsterdam, 1946) en gedateerd 1996, oplage 11/15.

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Startbod
Verkocht voor € 10
Vorig kavel Volgend kavel