Leonard Pieter Versteeg (1901-1993)

Kavel 2045 Leonard Pieter Versteeg (1901-1993)
Kavel 2045. Leonard Pieter Versteeg (1901-1993)

Een schilderij olieverf op doek. Landschap met fuikenvisser in boot. Titel de fuiken lichter. Gesigneerd Leonard Pieter Versteeg (Waalwijk 1901-Hilversum 1993). Gelijst.

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen 19 cm x 25 cm
Conditie Goed
Huidig bod € 80
Verkocht voor € 80
Vorig kavel Volgend kavel