Litho "Herald" Auke de Vries (Bergum 1937).

Kavel 2024 Litho "Herald" Auke de Vries (Bergum 1937).
Kavel 2024. Litho "Herald" Auke de Vries (Bergum 1937).

Een litho/steendruk. Moderne voorstelling met de titel: "Herald". Eigendruk. Gesigneerd met potlood. Auke de Vries (Bergum 1937).

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen 42 cm x 59 cm.
Conditie Goed.
Huidig bod € 60
Verkocht voor € 60
Vorig kavel Volgend kavel