Kavel | 2188. Lot diverse munten en penningen |
Omschrijving | Lot diverse munten, o.a. 18x FDC muntsets Nederland 1989, 1x FDC 1987, drie cassettes met drie vergulde munten, Surhuisterveen 1576-1976), 18e eeuwse VOC munt, bronzen en zilveren huwelijkspenning Juliana en Bernard 1937-1987, divers Nederlands muntgeld en vier bronzen penningen, o.a. Inka Klinckhard |
Taxatiewaarde | € 70 - € 100 |
Veiling | Sessie 5 |
Afmetingen | |
Huidig bod | € 120 |
Verkocht voor | € 120 |
Vorig kavel | Volgend kavel |