Lot kunst (4x)

Kavel 2006 Lot kunst (4x)
Kavel 2006. Lot kunst (4x)

Een lot van drie schilderijen, olieverf op panelen. Voorstellingen van stadsgezicht, landschap en canterellen in het bos. Hierbij een ets, Februari zon te Schierrmonnikoog uit 1926 van Johan Hemkes (1894-1988).

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen 14 cm x 14 cm, 18cm x 24 cm, 30 cm x 25 cm en 23 cm x 18 cm.
Conditie Ets vochtvlekken, schilderijen goed.
Huidig bod € 20
Verkocht voor € 20
Vorig kavel Volgend kavel