Lot kunstwerken 3x

Kavel 2038 Lot kunstwerken 3x
Kavel 2038. Lot kunstwerken 3x

Lot van drie kunstwerken, waaronder een ets van Johan Hemkes, een aquarel voorstelling de kerk van Dijnum gesigneerd Jac Scheffer en een potlood tekening, de kerk van hichtum gesigneerd Yw. 95

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Huidig bod € 15
Verkocht voor € 15
Vorig kavel Volgend kavel