Lot van vier prenten

Kavel 2048 Lot van vier prenten
Kavel 2048. Lot van vier prenten

Lot van vier prenten: twee Engelse steendrukken met voorstelling van een postkoets, gesigneerd (in de druk) Raphael Ludovici, één getiteld 'Woodland Hospital, gesigneerd (in de druk) Margaret W. Tarrant en één ingelijste schoolplaat 'De lente op den akker'.

Taxatiewaarde € 30 - € 50
Afmetingen Grootste 63 x 80, met lijst 71 x 87,5 cm
Huidig bod € 45
Verkocht voor € 45
Vorig kavel Volgend kavel