Maria Walther (1942)

Kavel 1981 Maria Walther (1942)
Kavel 1981. Maria Walther (1942)

Twee zeefdrukken. Titel ‘De Brief’, gedateerd 1985 en ‘Uitgenodigd’, tevens 1985. Beide gesigneerd Maria Walther.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen 48,5 x 68 cm, lijst 52,5 x 41,5 cm
Startbod
Vorig kavel Volgend kavel