Maria Walther (1942)

Kavel 2032 Maria Walther (1942)
Kavel 2032. Maria Walther (1942)

Lot van twee zeefdrukken. Titel ‘Verdwaald’, 1/5, gedateerd 1984. En titel ‘Groudeling’, oplage 26/35, gedateerd 1992. Beide gesigneerd Maria Walther.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen 38 x 32 cm, lijst 61,5 x 51 cm
Huidig bod € 10
Verkocht voor € 10
Vorig kavel Volgend kavel