Marijke Sjollema (1966)

Kavel 1857 Marijke Sjollema (1966)
Kavel 1857. Marijke Sjollema (1966)

Schilderij, olieverf op doek. Gezicht op een mediterraanse gevel en deur. Rechtsonder gesigneerd Marijke Sjollema (1966)

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen 39x39 cm
Huidig bod € 10
Verkocht voor € 10
Vorig kavel Volgend kavel