Meinte Walta (1920-2002)

Kavel 1708 Meinte Walta (1920-2002)
Kavel 1708. Meinte Walta (1920-2002)

Schilderij, olieverf op board. Duin of berglandschap. Rechtsonder gesigneerd, Meinte Walta, ca. 1970.

Taxatiewaarde € 300 - € 400
Startbod
Vorig kavel Volgend kavel