Nelly Zandberg (1968)

Kavel 1998 Nelly Zandberg (1968)
Kavel 1998. Nelly Zandberg (1968)

Set van drie kunstwerken, gemengde techniek op papier. Voorstelling van figuren. Allen rechtsonder gesigneerd Nelly Zandberg (Leeuwarden, 1968) en gedateerd 1997.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen 50 x 40 cm
Huidig bod € 100
Verkocht voor € 100
Vorig kavel Volgend kavel