Peter Brouwer (1935-2010)

Kavel 2040 Peter Brouwer (1935-2010)
Kavel 2040. Peter Brouwer (1935-2010)

Schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd Peter Brouwer (1935-2010)

Taxatiewaarde € 150 - € 250
Afmetingen 80 x 100 cm zonder lijst
Startbod
Vorig kavel Volgend kavel