Kavel | 1820. Piet de Vries (1932 - 2003) Aldbiltsyl |
Omschrijving | Ets, 'Aldbiltsyl'. Rechtsonder gesigneerd Piet de Vries, oplage 27/30 |
Taxatiewaarde | € 50 - € 70 |
Veiling | Sessie 5 |
Afmetingen | 25,5 x 16 cm - 44 x 34 cm |
Huidig bod | € 10 |
Verkocht voor | € 10 |
Vorig kavel | Volgend kavel |