Piet Hein van Asperen (1895-1969)

Kavel 1822 Piet Hein van Asperen (1895-1969)
Kavel 1822. Piet Hein van Asperen (1895-1969)

Schilderij, olieverf op doek/marouflé in vergulde ornamentenlijst. Concours-hippique in de Prinsentuin Leeuwarden. Linksonder gesigneerd Piet Hein van Asperen (Harlingen 1895 - Leeuwarden 1969).

Taxatiewaarde € 120 - € 160
Afmetingen 26 x 18 cm, lijst 26 x 35 cm
Huidig bod € 110
Verkocht voor € 110
Vorig kavel Volgend kavel