Kavel | 2020. Piet Hein van Asperen (1895-1969) |
Omschrijving | Schilderij, olieverf op doek. Vrouw met omslagdoek en boek en man met pet en accordeon. Linksonder gesigneerd Piet Hein van Asperen (Harlingen 1895 - Leeuwarden 1969). |
Taxatiewaarde | € 80 - € 120 |
Veiling | Sessie 5 |
Afmetingen | 26 x 24 cm, lijst 34,5 x 32 cm |
Huidig bod | € 130 |
Verkocht voor | € 130 |
Vorig kavel | Volgend kavel |