Rorgans, 20e eeuw

Kavel 2057 Rorgans, 20e eeuw
Kavel 2057. Rorgans, 20e eeuw

Schilderij, olieverf op doek. Schepen in de haven. Rechtsonder gesigneerd Rorgans, gedateerd 1941.

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen 60 x 80 cm
Huidig bod € 30
Verkocht voor € 30
Vorig kavel Volgend kavel