S. Brands

Kavel 2062 S. Brands
Kavel 2062. S. Brands

Schilderij, olieverf op paneel, in grote vergulde lijst. Stilleven met tomaten en Perzisch vaasje in een venster. Rechtsonder gesigneerd S. Brands, gedateerd 1990

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen 24 x 19 cm, lijst 62 x 57 cm
Huidig bod € 85
Verkocht voor € 85
Vorig kavel Volgend kavel