Simson Suhl M1898/05 bajonet

Kavel 2159 Simson Suhl M1898/05 bajonet
Kavel 2159. Simson Suhl M1898/05 bajonet

Een 20e eeuwse Duitse WOII bajonet zonder schede, gemerkt op het lemmet Simsun & Co, Suhl. Met daarbij een houder, het leer gemerkt 'Offermann & Sohne Bensberg 1941'

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen Lengte 49,5 cm
Huidig bod € 160
Verkocht voor € 160
Vorig kavel Volgend kavel