Tjerk Wielinga (1885-1957)

Kavel 2022 Tjerk Wielinga (1885-1957)
Kavel 2022. Tjerk Wielinga (1885-1957)

Een schilderij olieverf op doek. Landschap met zeilboot bij Eernewoude. Gesigneerd Tjerk Wielinga (Sneek 1901-Hilversum 1957). Gelijst.

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen 40 x 60 cm.
Conditie Goed
Huidig bod € 120
Verkocht voor € 120
Vorig kavel Volgend kavel