Twee 19e eeuwse banjobarometers

Kavel 1776 Twee 19e eeuwse banjobarometers
Kavel 1776. Twee 19e eeuwse banjobarometers

Lot van twee antieke 19e eeuwse Engelse mahoniehouten gefineerde banjobarometers, één met butlerspiegel, beide met vochtigheidsmeter, barometer en thermometer, één gemerkt ‘Negretti & Zambra London’,.

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Huidig bod € 20
Verkocht voor € 20
Vorig kavel Volgend kavel