Twee zilveren geboortelepels

Kavel 1795 Twee zilveren geboortelepels
Kavel 1795. Twee zilveren geboortelepels

Lot van twee 19e eeuwse geboortelepels bekroond met een zeilschip, beide gemerkt met pseudokeuren en dolfijntje

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen 19,5 cm lang
Startbod
Vorig kavel Volgend kavel