Verguld dameshorloge, Longines

Kavel 1702 Verguld dameshorloge, Longines
Kavel 1702. Verguld dameshorloge, Longines

Verguld dameshorloge, Longines. Gemerkt Le Grande Classiques de Longines L4.709.2. Met extra schakel.

Taxatiewaarde € 450 - € 550
Afmetingen Doorsnede kast 33mm
Huidig bod € 160
Verkocht voor € 160
Vorig kavel Volgend kavel