Willem van den Berg (1886-1970)

Kavel 1920 Willem van den Berg (1886-1970)
Kavel 1920. Willem van den Berg (1886-1970)

Kleurenlitho, voorstelling van drie Volendammer vissers. Rechtsonder gesigneerd (in de druk) Willem van den Berg (Den Haag 1886 - Amsterdam 1970).

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen 27 x 26 cm, lijst 43,5 x 40,5 cm
Huidig bod € 20
Verkocht voor € 20
Vorig kavel Volgend kavel