Kavel | 1896. Ype wenning (1879 - 1959) |
Omschrijving | Litho op papier. 'de Winterpoort'. Gesigneerd in de druk Ype Wenning |
Taxatiewaarde | € 50 - € 70 |
Veiling | Sessie 5 |
Afmetingen | 30,5 x 47 cm |
Huidig bod | € 20 |
Verkocht voor | € 20 |
Vorig kavel | Volgend kavel |