Ype wenning (1879 - 1959)

Kavel 1896 Ype wenning (1879 - 1959)
Kavel 1896. Ype wenning (1879 - 1959)

Litho op papier. 'de Winterpoort'. Gesigneerd in de druk Ype Wenning

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Afmetingen 30,5 x 47 cm
Huidig bod € 20
Verkocht voor € 20
Vorig kavel Volgend kavel