Zilveren doosje, 1806-1810

Kavel 1803 Zilveren doosje, 1806-1810
Kavel 1803. Zilveren doosje, 1806-1810

Een vroeg 19e eeuws ovaal zilveren doosje, met op de deksel een gegraveerde voorstelling van een vissende man. Aan de onderzijde open. Gemerkt met ‘O’ onder kroon (Koninkrijk Holland, 1806-1810) en pijlenbundel’ (herkeur 1811/1813), jaarletter M en onduidelijk meesterteken. 23 gram.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen 4,8 x 2,8 x 2 cm
Huidig bod € 160
Verkocht voor € 160
Vorig kavel Volgend kavel