Zilveren visschep met agaten greep

Kavel 1779 Zilveren visschep met agaten greep
Kavel 1779. Zilveren visschep met agaten greep

Een antieke tweede gehalte (835/1000) Hollands zilveren visschep. Jaarletter 1874, onduidelijk meesterteken (FLJ?)

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Startbod
Vorig kavel Volgend kavel