Kavel 106 Blanc de Chine wierookbrander
Kavel 106. Blanc de Chine wierookbrander

Een antieke 19e eeuwse Chinees porseleinen wierookbrander. Blanc de Chine, rond model, gedecoreerd met twee mascarons, op houten sokkel.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Veiling Sessie I - 15 december 2025
Afmetingen Doorsnede 14 cm
Conditie Met haarlijn, lengte 13 cm
Startbod € 100
Vorig kavel Volgend kavel