Kavel 135 Epko Cordel (1957)
Kavel 135. Epko Cordel (1957)

Schilderij, olieverf op paneel. Stilleven met glazen vaas, bruine fles en geel potje. Linksonder gesigneerd Epko Cordel (Bolsward, 1957), gedateerd 1989.

Taxatiewaarde € 2000 - € 3000
Veiling Sessie I - 15 december 2025
Afmetingen 54 x 44 cm, lijst 66 x 56,5 cm
Startbod € 1500
Verkocht voor € 1500
Vorig kavel Volgend kavel