| Kavel | 227. Vijf antieke kopjes met zes schotels, Chinees 19e eeuws |
| Omschrijving | Lot van vijf antieke 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes en zes schotels, voorstelling van bloemen op rotsen, tevens met bloemdecoratie op de randen. Aan de onderzijde gemerkt met dubbele ring en vierkaraktermerk. Eén kopje afwijkend (tevens anders gemerkt). |
| Taxatiewaarde | € 200 - € 300 |
| Veiling | Sessie I - 15 december 2025 |
| Afmetingen | Doorsnede schotels 13 cm, doorsnede kopjes 7,9 cm, hoogte kopjes 5,2 cm |
| Conditie | Vier schotels in goede staat, één gelijmd, één met haarlijn 3 cm, twee kopjes in goede staat, twee kopjes met één haarlijn (3,5 en 4,5 cm), één kopje met twee harlijnen (2,5 en 4 cm).. Alles met minieme randfritting, |
| Startbod | € 150 |
| Verkocht voor | € 220 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |