| Kavel | 93. Jitse Sikkema (1943) |
| Omschrijving | Bronzen beeld op houten sokkel, titel 'Butch II'. Op de voet gemonogrammeerd Jitse Sikkema (Leeuwarden, 1943), gedateerd 2002. |
| Taxatiewaarde | € 400 - € 600 |
| Veiling | Sessie I - 23 juni 2025 |
| Afmetingen | Hoogte 89,5 cm, zuil hbd 24 x 19 x 19 cm |
| Startbod | € 400 |
| Verkocht voor | € 400 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |